Aktuality

Závod MS MX1 a MX2

12.05.2009 06:54
 V příloze si můžete prohlédnout výsledky závodu MS, který se jel uplynulý víkend v portugalské Aguedě. Kdo z vás se na tyto závody díval, mohl vypozorovat začínající převahu Cairoliho ve třídě MX1. Dá se předpokládat, že pokud bude i nadále pokračovat v tomto trendu sbírání bodů a nepostihne...

závody 22.3.2009 v Británii a Francii - výsledky

24.03.2009 13:28
 V příloze jsou výsledky a celkové pořadí britského a francouzského motokrosového mistrovství. Výsledky francouzského a britského mistrovství.txt (1,6 kB)

Francouzský šampionát 15. 3. 2009

18.03.2009 09:57
Ve druhém podniku francouzského šampionátu zvítězil Marvin Musquin který startoval na moto třídy MX 2, kterou rovněž vyhrál. Druhý byl Vuillemin a třetí Mickael Pichon, který se letos vrátil k Hondě.. Čtvrtý dojel Aranda a pátý byl druhý z třídy MX 2 - Gautier Paulin.